Напевно, скільки існує Світ, діти в ньому граються іграшками. У всіх народів існують прості у виконанні ляльки-мотанки, вузлові ляльки, ляльки з ниток, трави, соломи, тканин та ін. Лялька, яка знаходилася в домі, уособлювала його дух, була його Берегинею, захищала, допомагала мешканцям, створювала неповторну атмосферу житла. В Україні поширеними були також і керамічні іграшки: свищики, «монетки» (мініатюрні зразки всіх видів гончарного посуду), різноманітні скульптурки.
Виставка «Народна іграшка» презентує роботи трьох майстрів, що звертаються до давніх народних виробів, знайомлячи нас із традиціями, відкриваючи ворота до таємничих знань.
- Тетяна Тихомирова, викладач малюнку, живопису, композиції, член Національної Спілки художників України, методист Обласного методичного центру з питань методики викладання образотворчих дисциплін, автор Всеукраїнської програми з малюнку, живопису, композиції та скульптури.
- Олександр Гаркавченко, майстер гончарського мистецтва, керівник студії «Батьки та діти», яка практикує ліплення з глини, розпис, вивчення традицій і символів у дусі національної культури.
- Сергій Пташенчук, молодий, талановитий вчитель гончарського та образотворчого мистецтва, стипендіат обласної премії ім. Р. Палецького, керівник гуртків дитячої творчості.