Вікна-Одеса

Зарубіжні аматори підтвердили участь в Міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT в Одесі


Станом на 13 серпня заявки та роботи для участі в аматорському секторі IV МДКФ NEXT-2017 вже надіслали юні любителі кіно з Польщі, Литви, Німеччини, Канади.

«Головний акцент ми робимо на українське аматорське кіно, утім цікаво як в українській діаспорі, яка зберігає вірність національним традиціям, діти й юнацтво бачать нас і сучасну Україну», — зазначила керівник прес-служби Міжнародного дитячого кінофесту Ольга Щербакова.

Основну мету конкурсу аматорських робіт під символічною назвою «Діти для дітей» організатор Міжнародного дитячого кінофестиваля NEXT, Одеська кіностудія, визначає так: залучити дітей, які знімають кіно поки що на аматорському рівні, до плідного спілкування з професіоналами (режисерами, продюсерами, кінооператорами, акторами).

«Учасники матимуть можливість свої, так би мовити, навчальні фільми, показати компетентним у кіновиробництві людям. Почути відгук не тільки глядачів, а й професіоналів», — каже Ольга Щербакова.

Термін подачі на конкурс заявок і аматорських кіноробіт тривалістю до 30 хвилин спливає 20 серпня.

Також на IV Міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT-2017, який пройде 8-9 вересня в залах Одеської кіностудії та мережі кінотеатрів «Планета Кіно», плануються:
• кінопокази національних та зарубіжних кінокартин та мультфільмів;
• проведення міжнародного конкурсу серед повнометражних картин, міжнародного конкурсу серед короткометражних картин із залучанням експертного журі, що складатиметься із дорослого професійного журі та дитячого журі.
• творчі зустрічі з діячами кіномистецтва.

Дитячий кінофестиваль NEXT вперше відбувся в Одесі в січні 2016 року, протягом минулого року фест проводився ще двічі — в травні й в грудні. За внесок в розвиток дитячого кінематографу й організацію міжнародного кінофестивалю «NEXT» Одеська кіностудія стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».


Організатори МДКФ NEXT-2017: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеського міської ради.


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net

Реклама альбомов 300