12–13 вересня цього року в Одесі відбудеться V Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT


Девіз фесту «Розважаючи — розвивати», а основна місія — дати дітям змогу поспілкуватися із людьми, що вже освоїли механізм успіху кінематографічної професії. Крім того, фестиваль спрямований на підтримку та популяризацію вітчизняного кінематографу, формування кіносмаку у дітей та молоді, виховання почуття національної ідентифікації, власної гідності та громадянської позиції у молодого покоління.

Програма V Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT складатиметься із конкурсних та позаконкурсних показів професійного кіно, аматорських стрічок, що зняті дітьми для дітей, а також майстер-класів і зустрічей з членами знімальних груп, знаними кінематографістами та спеціальними гостями.

Задля залучення дитячої та підліткової аудиторії до активної інтеракції із запрошеними на кінофестиваль кінематографістами працюватимуть два склади журі – доросле та дитяче. Очолює доросле журі актор, режисер, сценарист і продюсер Віктор Андрієнко.

Дитячий кінофестиваль NEXT вперше пройшов в Одесі в січні 2016 року. За внесок в розвиток дитячого кінематографу й організацію міжнародного кінофестивалю NEXT Одеська кіностудія стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».

Організатори: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеської міської ради.

28.08.2018.

Реклама альбомов 300