Допрем’єрний показ першого українського сімейного мультфільму «Микита Кожум’яка»


Запрошуємо на допрем’єрний показ першого українського сімейного мультфільму «Микита Кожум’яка», яка відбудеться 11 жовтня в CinemaCity (ТРЦ "Середньофонтанський"). Початок о 18:00.

Маленький Микита, син відомого богатиря Кожум’яки, вирішив, що теж може здолати дракона, як це колись зробив його тато. Не зважаючи на заборони батька, Микита знаходить спосіб вплутатися в пригоду, і тепер тільки від його хоробрості залежить, чи подужає він ожилого дракона і чи повернеться з чарівного світу назад додому…

Смішний та повчальний сімейний мультфільм «Микита Кожум’яка» захопить найменших і змусить сміятися дорослих.

Нагадаємо, вперше робочі матеріали зі створення анімаційної картини були представлені на Одеській кіностудії у рамках проведення II МДКФ NEXT-2016. Автори мультфільму мали змогу отримати живу реакцію юних глядачів.

«Зараз наші діти ростуть на чужих героях і цінностях, тому для мене особливо важливо, як вони відреагують на наш, український мультфільм», - говорить Василь Вірастюк, голосом якого говоритиме Кирило Кожум'яка.

Одним з авторів спецефектів став Михайло Славов, який займався такими світовими релізами, як «Форсаж-6», «Аліса у Задзеркаллі», епізодом бондіани «007: Координати «Скайфолл» і римейком культового «Згадати все» з Коліном Фарреллом. 

Консультантом з візуальних спецефектів був спеціаліст з комп’ютерної графіки Марк Пінхейро (Mark Pinheiro), останнім його проектом була «Гра престолів». 

Працювати над сценарієм «Микити Кожум’яки» допомагав Філ Паркер (Phil Parker), який консультував сценарій оскароносної анімації «Воллес і Громіт та прокляття кролика-перевертня».

Ролі озвучували: Василь Вірастюк, Руслана Писанка, Сергій Сивохо та Віктор Андрієнко.

На прем’єрі будуть присутні режисер стрічки Манук Депоян, актор Сергій Сивохо, та продюсер Дмитро Белінський.

04.10.2016.

Реклама альбомов 300