Почесним гостем фестивалю NEXT буде режисер казкової анiмацiї


Почесним гостем iV МДКФ NEXT буде Людмила Ткачикова — режисер анiмацiйного циклу «Мишко та Мiсячна Дзвiнка». Вона проведе творчу зустрiч з глядачами та майстер-клас, повiдомила керiвник прес-служби Мiжнародного дитячого кiнофесту в Одесi Ольга Щербакова.

В 2011 роцi за анiмацiйний фiльм «Маленький великий пес» режисер Людмила Ткачикова була нагороджена Державною премiєю им. Лесi Українки в номiнацiї «Кiнотвори для дiтей i юнацтва».

Головними героями мультиплiкацiйної стрiчки «Мишко та Мiсячна Дзвiнка» за сценарiєм Наталiї Гузєєвої є крихiтка Дзвiнка з Мiсяця i не дуже слухняний хлопчик Мишко. Дiти потоваришували, у веселiй грi вони разом вчаться вiдрiзняти добро вiд зла.

За технiкою виконання «Мишко та Мiсячна Дзвiнка» є мальованою перекладною анiмацiєю з використанням 2D технологiй.

В 2016 роцi було закiнчено роботу над першою серiєю стрiчки. Творча група (автор сценарiю Наталя Гузєєва, режисер Людмила Ткачикова, художник Валентина Серцова, композитор Леонiд Белей, продюсери Михаль Маргулiс та Вiктор Слєпцов) пiдготували проект ще трьох серiй i пройшли з ним конкурсний вiдбiр. Наприкiнцi 2016 року було пiдписано контракт з державою про пiдтримку.

«Допомогти усвiдомити, що всi ми — сусiди у всесвiтi, хоча i дуже рiзнi. i не тiльки Земля, але i небо – це наше мiсце iснування, i ми за нього також вiдповiдальнi», — так характеризує анiмацiйну стрiчку про Мишка та Мiсячну Дзвiнку Державне агентство України з питань кiно.


Вiдкриття iV МДКФ NEXT вiдбудеться 8 вересня о 16:00 в Арт-центрi iм. В. Холодної на Одеськiй кiностудiї.

Дитячий кiнофестиваль NEXT вперше вiдбувся в Одесi в сiчнi 2016 року, протягом минулого року проводився ще двiчi — в травнi й в груднi. Органiзатори IV МДКФ NEXT: Одеська кiностудiя за пiдтримки Державного агентства України з питань кiно, Одеської ОДА та Одеської мiської ради.

За внесок в розвиток дитячого кiнематографу й органiзацiю мiжнародного кiнофестивалю «NEXT» Одеська кiностудiя стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net

01.09.2017

Реклама альбомов 300