Ольга Щербакова: «У професiоналiв кiно дiти переймають досвiд i енергiю»


Ще коли мiжнародний дитячий кiнофестиваль NEXT «iснував» на рiвнi задуму, органiзатори вирiшили: головною iдеєю кiнофесту буде «розвивати розважаючи». Саме тому на кожному з чотирьох фестивалiв, що минули, неабияка увага придiлялася проекту NEXT-school — проведенню майстер-класiв, творчих зустрiчей, кiнолекторiїв.

Скажiмо, на третьому кiнофестивалi NEXT щодо сценарної майстерностi з дiтьми попрацював режисер i сценарист Костянтин Коновалов (автор сценарiю фiльмiв «Полювання на Вервольфа», «Крути», «Олександр Довженко. Одеський дебют»), азам бойової хореографiї навчав педагог Микита Буданцов (атестацiя 1 Дан Кодатi Госiндо (чорний пояс). Майстер-клас з мистецтва анiмацiї провiв режисер, сценарист, художник-анiматор, творець першого українського 3D-мультфiльму «Микита Кожум'яка» Манук Депоян.

На четвертому мiжнародному дитячому кiнофестивалi, який проводився в Одесi 8-9 вересня, зустрiчi з дiтьми в форматi «питання-вiдповiдь» провели режисер анiмацiї Людмила Ткачикова та авторка мультфiльмiв, дитяча письменниця Наталя Ґузєєва, про роботу каскадерiв розповiли Володимир Андрiєнко i Павло Авiлов, з професiєю оператора на практицi познайомив гiсть з Болгарiї, титулований оператор i фотограф Красiмiр Андонов. Також було проведено майстер-класи з акторської майстерностi, гриму, костюму, художньої графiки в кiно.

Iдея NEXT-school розвиватиметься й далi, запевняє керiвник прес-служби фестивалю Ольга Щербакова. «У професiоналiв кiно дiти переймають їхнiй досвiд i енергiю, освоюють механiзм успiху. Якщо хоча б одна дитина з тих, хто побував на кiнофестивалi, захоче стати українським Люком Бессоном i йтиме до мети, будемо вважати, що своє завдання NEXT виконав», — каже вона.

Церемонiя закриття фестивалю NEXT в дитячому центрi «Молода гвардiя»:

28.09.2017

Реклама альбомов 300