Вікна-Одеса

NEXT в межсезоння: дітям представили новий фільм-казку і розповіли як готуватися до кінокастингів


У рамках кіноосвітньої частини Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT відбулися зустрічі з творцями нового українського фільму-казки «Пригоди Святого Миколая» (реж. Семен Горов), пройшли майстер-класи щодо підготовки до кінокастингів тощо.

Заходи пройшли на Одеській кіностудії — для учасників Всеукраїнського конкурсу «Міс та містер Kids Cinema», які представляють Одесу, Кропивницький, Запоріжжя, Полтаву, Дніпро, Вінницю, та в Дитячому центрі «Молода гвардія», де найближчими днями завершується тематична зміна «Вір у себе. Будуй Україну».

Майстер-клас про те, як дитині готуватися до кастингу, щоб отримати роль в кіно, провів актор театру і кіно, режисер, коуч з 8-річним досвідом В’ячеслав Рак. У фільмі-казці «Пригоди Святого Миколая» він зіграв поліцейського. «Роль другого плану, але із сюжетною лінією — ліричною», — зазначив він.

В’ячеслав Рак — кримчанин, з 2010 року живе у Києві. Зізнається, що про рідний Крим в Одесі йому нагадують краєвиди і запах моря.

В’ячеслав запевняє: якщо дитині, котра мріє про кар’єру в кіно, не вдалося «розкритися» на перших пробах, не потрібно розчаровуватися і припиняти працювати над собою. Терпіння й труд він вважає не менш важливими складовими акторського успіху ніж природні здібності. А щоб хвилювання під час кастингу не зіграло із претендентом злий жарт, на майстер-класі В’ячеслав Рак запропонував дітям кілька ефективних вправ. Етюди під його керівництвом виконували і учасники конкурсу «Міс та містер Kids Cinema» (а це діти від трьох до 16-років), і ті, хто оздоровлюється в «Молодій гвардії».

Зі свого боку продюсер нової кінострічки «Пригоди Святого Миколая» Марія Каель висловила впевненість, що професія кіноактора відроджується саме зараз. Вона розповіла, що нова кіноісторія насамперед про дива – вони трапляються, якщо в них віриш. У фільмі про пригоди хлопчиська Артема в селі в Карпатах напередодні Дня Святого Миколая зайняті українська телеведуча і актриса Маша Єфросиніна, польський актор Пшемислав Ципраньські (вони зіграли батьків Артема). Головного злодія, — бо куди ж без нього груднева казка! — зіграв володар титулів найсильнішої людини України та світу Василь Вірастюк.

Груднева казка режисера Семена Горова і компанії Big Hand Films «Пригоди Святого Миколая» у великий прокат вийде 13 грудня.

14.06.2018.

Реклама альбомов 300