Навчатись граючись: учасники фестивалю NEXT вчились працювати в команді


Актор театру та кіно, викладач сценічної мови Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого Віталій Ажнов провів майстер-клас з учасниками V Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT.

Перевагу він надав не довгим розмовам, а динамічній і жвавій грі. Коротко розповівши про себе, розподілив слухачів на десятки. Учасники кожної ставали в коло і називали числа – по порядку. При цьому якщо «один» говорив ведучий, «два» міг сказати гравець, котрий стояв досить далеко від нього.

Завданням було не збитися, не робити занадто великих пауз та не називати одне й те ж саме число. Виявляється, така гра тренує навички роботи в команді – інтуїцію, увагу, відчуття партнера.

Далі пішли добре знані старшим поколінням, але практично невідомі нинішнім дітям «Море хвилюється…» (Віталій назвав її «Жертва та вбивця», є у цієї гри й інші назви) та «Мафія». Таким чином, пояснив викладач, відпрацьовується командна взаємодія. І діти, більш звичні до гаджетів та віртуальних боїв чи мандрівок, аніж до рухливих дворових забавок, у ці ігри грали з задоволенням.

Реклама альбомов 300