На фестивалi NEXT в Одесi вiдбудеться творча зустрiч з продюсером кiножурналу «Байки»


В день вiдкриття IV мiжнародного дитячого кiнофестивалю NEXT в Одесi — вiдбудеться творча зустрiч з продюсером, генеральним директором дитячого кiножурналу «Байки» Олександром Молодцовим.

Зустрiч пройде 8 вересня о 14:00 в кiнотеатрi Одеської кiностудiї пiсля спецiального показу кiножурналу «Байки».

Кiножурнал був заснований в 2014 роцi i став доброю можливiстю для юних акторiв вперше спробувати себе в кiно. «Байки» складаються з гумористичних або пiзнавальних короткометражних серiй. Кiнопроби, зйомки, прем'єри проходять по всiй Українi. Перспективою для кiножурналу є вихiд за межi «короткого метру» в якiснi повнометражнi картини.


Нагадаємо: 8 вересня о 16:00 в Арт-центрi iм. В. Холодної на Одеськiй кiностудiї пройде церемонiя вiдкриття IV МДКФ NEXT.

NEXT вперше вiдбувся в Одесi в сiчнi 2016 року, протягом минулого року кiнофестиваль проводився ще двiчi — в травнi та груднi. Органiзатори мiжнародного дитячого кiнофестивалю NEXT: Одеська кiностудiя за пiдтримки Державного агентства України з питань кiно, Одеської ОДА та Одеської мiської ради. За внесок в розвиток дитячого кiнематографу й органiзацiю мiжнародного дитячого кiнофестивалю NEXT Одеська кiностудiя стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net

06.09.2017

Реклама альбомов 300