Майстер-класи на фестивалі NEXT: хто, де, колиПроведення професiйними кiнематографiстами майстер-класiв (проект NEXT-school) є однiєю з традицiй мiжнародного дитячого фестивалю NEXT, який 8-9 вересня вiдбудеться в Одесi вчетверте.Про професiю каскадера дiтям розповiсть гiсть фестивалю Павло Авiлов. Постановкою каскадерських трюкiв у кiно вiн займається понад 15 рокiв. Нещодавно закiнчив роботу в першiй вiтчизнянiй фентезi-стрiчцi «Сторожова застава» (реж. Юрiй Ковальов) за мотивами однойменної книги Володимира Руткiвського. Прем'єра «Сторожової застави» в Українi вiдбудеться за мiсяць — в жовтнi.

Майстер-класи Павла Авiлова на iV МДКФ NEXT:
8 вересня, Одеська кiностудiя
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардiя»


Ще один гiсть iV МДКФ NEXT — кiнооператор i фотограф з Болгарiї, доцент Нацiональної академiї театру та кiномистецтва в Софiї Красiмiр Андонов. На фестивалi вiн увiйде до складу професiйного (дорослого) журi. Новий фiльм-казка «Лiля-рибка» (реж. Ясен Грiгоров), в якому Андонов працював як оператор, взимку 2018 року виходить в прокат в Болгарiї.

Майстер-класи Красiмiра Андонова на iV МДКФ NEXT:
8 вересня, Одеська кiностудiя
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардiя»


Акторськiй майстерностi й, зокрема, секретам крупних планiв, буде присвячено майстер-клас Карена Петiкяна. В минулому роцi вiн працював у фiльмi «Маестро» (реж. Едуард Паррi) за мотивами оповiдань Анатолiя Барбакару. На iii МДКФ NEXT фiльм «Задача», який пiд керiвництвом Карена Петiкяна зняли дiти, професiйне журi визнало найкращим на кiнофестi.

Майстер-клас Карена Петiкяна на iV МДКФ NEXT:
8 вересня, Одеська кiностудiя

«Роль костюму i реквiзиту в кiно» — майстер-клас з такою назвою проведуть Лiдiя Собченко, яка на Одеськiй кiностудiї очолює Департамент пiдготовки зйомок, i Євгенiя Ємельяненко, завiдувачка костюмерним вiддiлом.

У портфолiо Лiдiї Собченко за майже 20 рокiв — робота в таких стрiчках як «Потяг поза розкладом» (реж. Олександр Грiшин, 1985 р.), «На вiстрi меча» (реж. О. Павловський, 1986 р.), «Олександр Довженко. Одеський свiтанок» (реж: Артем Антонченко, 2015 р.), «Урок Магiї» (реж. Лiлiя Солдатенко, 2017 р.) та iнших.

Випускниця Одеського театрально-художнього училища за спецiальнiстю «художник по костюмах театру i кiно» Євгенiя Ємельяненко працювала асистентом художника по костюмах у телефiльмi «Пам'ять сонця» Євгена Тимошенка; костюмером у фiльмi «Червоний» (реж. Заза Буадзе, 2017 р.), художником по костюмах в стрiчцi «Зрадник» (реж. Марк Хеммонд, 2016 р.).

Майстер-класи Лiдiї Собченко та Євгенiї Ємельяненко на iV МДКФ NEXT:
8 вересня, Одеська кiностудiя
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардiя»


Художник, спецiалiст з комп’ютерної графiки Вiктор Онiщенко працював над заставками, ескiзами в серiалах та повнометражних стрiчках, зокрема, в бiографiчнiй iсторичнiй драмi Сергiя Мокрицького «Незламна» (2015 р.). Його майстер-клас пiд час NEXT-school буде присвячено роботi художника в кiно (preproduction, postproduction, vfx). Дiтям, якi мрiють проте, щоб кiнематограф став їхньою професiєю, вiн докладно розповiсть про кожен з перiодiв — пiдготовчий, знiмальний, монтажу, про комбiнованi зйомки в домашнiх умовах тощо, зосередивши увагу на тонкощах створення 3D, композитiнгу, ефектiв пiд час обробки поста.

Майстер-клас Вiктора Онiщенка на IV МДКФ NEXT:
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардiя»

«Одягнiть на актора костюм, зробiть грим — вiн вiдразу вiдчуває себе iнакше», — вважає художник-гример Одеського академiчного театру музичної комедiї iм. М. Водяного Тетяна Котовська. Зробити «правильний» грим непросто, вважає вона. Майстер-класи по гриму на МДКФ NEXT Тетяна Котовська проводить не вперше, пропонуючи юним учасникам спробувати себе в ролi моделi.

Майстер-клас Тетяни Котовської на iV МДКФ NEXT:
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардiя»

Нагадаємо: церемонiя вiдкриття iV МДКФ NEXT розпочнеться 8 вересня о 16:00 в Арт-центрi iм. В. Холодної на Одеськiй кiностудiї.

NEXT вперше пройшов в Одесi в сiчнi 2016 року, протягом минулого року кiнофестиваль проводився ще двiчi — в травнi та груднi.

Органiзатори IV МДКФ NEXT: Одеська кiностудiя за пiдтримки Державного агентства України з питань кiно, Одеської ОДА та Одеської мiської ради.

За внесок в розвиток дитячого кiнематографу й органiзацiю мiжнародного дитячого кiнофестивалю NEXT Одеська кiностудiя стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net

02.09.2017

Реклама альбомов 300