«Левенятко Льова»: прем’єра нового українського мультика на фестивалі NEXT


Учасники VIII Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT стали першими глядачами, які на великому екрані побачили новий український анімаційний фільм. Називається він «Левенятко Льова», весело й просто розповідає про пригоди вірних друзів – левенятка, леопардика й пандочки, що вирушили на пошук скарбів і таки знайшли дещо неоціненне…

Режисер-мультиплікатор Андрій Арутюнов, керівник студії, котра створила цей мультик, зустрівся із справді вдячною публікою. І – напрочуд компетентною. У всякому разі, під час спілкування маленькі знавці змогли відповісти не на одне питання фахівця, приміром, з льоту пояснювали, чим формат 2D відмінний від 3D (навряд чи кожен дорослий на таке здатний). А чого не знали – довідались від гостя фестивалю.

Андрій Арутюнов розповів про те, як виникла ідея створення «Левенятка Льови», як народжувались його герої. Каже, що «перебрав» з півсотні образів звірят, доки зупинився на своєму. Перерахував усі етапи роботи на мультиком, пояснив, скільки часу, зусиль і ресурсів, творчих пошуків і комп’ютерних потужностей потребує цей процес. Над показаним на фестивалі фільмом працювала команда з восьми людей, анімацією займався сам Андрій, і зайняла ця робота майже рік. Тож діти зрозуміли, наскільки велику працю вкладено в цю коротеньку стрічку, дивитись яку так легко й весело.

Режисер сподівається, що одним фільмом пригоди його героїв не обмежаться – планує два десятка серій. І його публіка в цьому цілком підтримує, адже хороших історій про дружбу, добро, пригоди і вміння добиватись мети забагато не буває.

Фото Євгена ВОЛОКІНА.

Реклама альбомов 300