Красiмiр Андонов: «На кiнофестивалi я працював з дiтьми, якi насправдi люблять кiно»


На IV мiжнародному дитячому кiнофестивалi NEXT болгарський кiнооператор i фотограф, доцент Нацiональної академiї театру та кiномистецтва в Софiї Красiмiр Андонов не тiльки входив до складу професiйного (дорослого) журi, а й провiв два майстер-класи — на Одеськiй кiностудiї та в центрi «Молода гвардiя».

«Дiти, якi брали участь у фестивалi, люблять кiно по-справжньому. Це вiдчувалося в тому, як уважно вони дивилися i слухали, — отже переконувати в тому, що кiно захоплює, не мало жодного сенсу. Тому моїм завданням як викладача було познайомити з роботою кiнооператорами», — каже майстер.

Про плани рiзної крупностi, про правильне компонування кадру, рух камери i особливостi свiтла розповiдав вiн своїм учням на одеському кiнофестивалi. Теорiю на заняттях поєднували з практикою: дiти разом придумали сюжет, iлюстрували кадри, працювали як актори.

Пiдсумком майстер-класiв стали учбовi короткометражнi стрiчки, якi було знято за участi Красiмiра i якi, на його думку, залишаться гарними спогадами про фестиваль в Одесi.

Фiльми з робочими назвами «Морозиво» i «Ти не самотнiй» рiзнi за сюжетами, але обидва про взаємовiдносини пiдлiткiв i те, що друзi ближче нiж здається на перший погляд.

В кадрi — Меланiя Луньова. Зйомки проходили на Одеськiй кiностудiї.

Зйомки проходили в дитячому центрi «Молода гвардiя».

24.09.2017

Реклама альбомов 300