Діти для дітей: на фестивалі NEXT покажуть аматорські кінострічки


На фестивалі покажуть аматорські стрічки, створені дітьми для дітей

На фестивалі покажуть аматорські стрічки, створені дітьми для дітей

Проект

Проект "Жовтий автобус" - фільми дітей із зони АТО та юних переселенців

Засідання дитячого журі

Засідання дитячого журі

Діма Покиньтелиця з прифронтової Красногорівки

Діма Покиньтелиця з прифронтової Красногорівки

В IV Міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT, який пройде 8-9 вересня 2017 р. у залах Одеської кіностудії та мережі кінотеатрів «Планета Кіно», візьмуть участь в тому числі аматорські фільми, створені дітьми для дітей. Найкращу стрічку обиратиме дитяче журі, членів якого рекомендують керівники кіно- та телевізійних шкіл з усієї України.

На минулому кінофестивалі (у грудні 2016 року) юні аматори кіновиробництва з 15 регіонів України представили загалом понад 50 робіт. Навколо стрічки-переможниці точилася дискусія: частина журі віддавала перевагу фільму про заповзятливого школяра «Задача», знятому дитячою творчою групою під керівництвом актора та режисера Карена Петікяна, інша — зворушливій англомовній кіноісторії «Назад у майбутнє» про майбутнє без снігу.

Також в рамках всеукраїнського проекту «Жовтий автобус» на III МДКФ NEXT було представлено фільми, зняті дітьми з зони АТО і юними переселенцями. Понад 40 дітей відпочивали і працювали в літньому кінотаборі під Одесою — в Сергіївці: самі придумували сценарії, розробляли костюми, робили розкадровки, записували музику. Фільми створювалися за сприяння Одеської кіностудії, яка допомагала юним колегам костюмами і реквізитом. Проект «Жовтий автобус» отримав визнання III МДКФ NEXT. На фестивальній сцені нагороду отримав Діма Покиньтелиця з Красногорівки (Донецька обл.).

Цьогоріч організатори Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT в Одесі розширили географію аматорського конкурсу та вирішили представити роботи юних українців діаспори — зокрема, Германії, Канади, Польщі.

Умови участі в номінації «аматорське кіно» (з Положення про організацію та проведення Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT):

— хронометраж до 30 хв.
— матеріали приймаються на відеоносіях високої якості формату DVD, або розміщуються на безкоштовних файлообмінниках ОБОВ’ЯЗКОВО у форматі DSP та MOV.

Заявка на участь у Фестивалі оформлюється письмово, документи надсилаються до оргкомітету разом з конкурсним кіноматеріалом (в електронному вигляді) до 20 серпня 2017 року.


Організатори МДКФ NEXT-2017: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеського міської ради.


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net

Реклама альбомов 300