Десятки країн свiту придбали права на перший український фiльм-фентезi


Права на перший український фільм-фентезі «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов) продали в 19 країн, повідомила кінокомпанія Kinorob, яка займалася виробництвом стрічки.

Йдеться про Китай, Південну Корею, Індію, Японію, Пакистан, Шрі-Ланку, Бангладеш, Непал, Бутан, Мальдиви, Казахстан, Молдову, Росію, Білорусь, Киргизстан, Францію та франкомовні території світу, Італію, Іспанію та Канаду.

Також у кінокомпанії додали, що з грудня 2017 року фільм з англійськими субтитрами доступний для перегляду мешканцям 27 країн світу на платформах iTunes та Amazon Prime.

«Сторожова застава» розповідає про пригоди сучасного школяра, який через магічний портал потрапляє з нашого часу на тисячу років назад, стає свідком і учасником героїчних подій. Його зняли за однойменною повістю-легендою українського дитячого письменника, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка і премії імені Лесі Українки Володимира Рутківського.

Прем’єра «Сторожової застави» відбулася 12 жовтня. Того ж дня організатори МДКФ NEXT запросили дітей всеукраїнського центру «Молода гвардія» на прем’єрний показ до одного з одеських кінотеатрів мережі «Планета кіно».

На ІV міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT, який проходив в Одесі на початку вересня 2017 року, до складу професійного (дорослого) журі входив каскадер-постановник «Сторожової застави» Павло Авілов.

18.01.2018.

Реклама альбомов 300