NEXT_160-600_Музей кино

Костюми і грим у кіно: учасники фестивалю NEXT приміряли на себе нові образи

Сьогодні учасники V Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT з непідробною втіхою приміряли на себе нові образи. Художник з костюмів, начальник костюмерного цеху Одеської кіностудії Євгенія Ємельяненко і головний художник-гример Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного Тетяна Котовська провели для них майстер-клас.

Начальник департаменту підготовки зйомок і художник-постановник Одеської кіностудії Лідія Собченко, що опікувалась організацією цього практичного заняття, підготувала для нього реквізит і костюми.

А для створення відповідного антуражу із студії навіть доставили «хлопавку», що без неї годі уявити собі справжній процес створення фільму, та професійний ручний апарат конвас (він давно вже не використовується для зйомок кіно, однак відчути напружену творчу атмосферу знімального майданчика таки допоміг).

Діти люблять наряджатися й експериментувати з макіяжем. Особливо – дівчатка (тим більше, коли костюми – найсправжнісінькі, «відіграли» свою роль у стрічках, а грим накладає справжній майстер своєї справи, що багато років працює в театрі та кіно). Та, як виявилось, не залишились осторонь і хлопці (а справді, хто ж відмовиться приміряти на себе образ котрогось з Сімпсонів, кардинала чи монстра?).

Тож майстер-клас спричинив справжній ажіотаж. Дівчатка одразу розхопили ошатні вбрання дам різних епох. А тим, хто запізнився, довелось вдовольнятися плащем мушкетера. Та це, насправді, ще цікавіше: чорні вуса на усміхненому дівчачому личку – і чим вам не Д'Артаньян, хіба що шпаги не вистачає…