Чому професiя каскадера не вийде «з моди» дiзналися учасники NEXT School

Чому професiя каскадера не вийде «з моди», якi трюки виконувались в новому вiтчизняному фiльмi-фентезi «Сторожова застава», як i де вчать на каскадера — цi та iншi питання ставили дiти на майстер-класi Вiктору Андрiєнку та Павлу Авiлову.

Концепцiя мiжнародного дитячого кiнофестивалю NEXT — «розвивати розважаючи», саме тому фестивальнi днi були наповненi не тiльки кiнопоказами, а й зустрiчами з професiоналами кiнематографу.

Голова професiйного (дорослого) журi кiнофестивалю NEXT Вiктор Андрiєнко починав кар’єру в кiно як каскадер, продовжив актором, а вже потiм став сценаристом, режисером, продюсером.

«Моєю «фiшкою» були падiння. Найчастiше стрибав з висоти в 2-3 метри, хоча бувало, що i з дев'яти, i навiть з п'ятнадцяти. Скажiмо, у «Баладi про доблесного лицаря Айвенго» (художнiй фiльм 1982 р. режисера Сергiя Тарасова за романом Вальтера Скотта — ред.) я падав з крiпосної стiни», — розповiв вiн дiтям на майстер-класi.

Каскадер-постановник Павло Авiлов розповiв про роботу в фентезi-стрiчцi «Сторожова застава», яка виходить на екрани через мiсяць, зокрема, про те, що пiд час зйомок в українських Карпатах траплялися i польоти пiсля вибуху, i поєдинки на мечах з елементами рукопашного бою, i навiть висiння на скелi.

Другий офiцiйний трейлер «Сторожової застави» (в кiно з 14 жовтня):

В деяких анiмацiйних фiльмах трюки виконують реальнi люди, а вже потiм їх оцифровують в рiзних персонажiв. Так було, наприклад, в першому українському 3D мультфiльмi «Микита Кожум’яка». Нагадаємо: Віктор Андрієнко є режисером анімаційних сцен в цьому мультику, також його голосом говорить кажан Едді.

18.09.2017


NEXT_160-600_Музей кино