11.08.2022

За ніч в Одесі випало понад 45% місячної норми опадів

Протягом сильного грозового дощу минулої ночі в Одесі випало понад 45% серпневої місячної норми опадів. Про це повідомив муніципальний департамент інформації.

Зранку 11 серпня всі прибиральники комунальних підприємств та установ вийшли на прибирання території міста. Було задіяно 1 тис. 636 комунальників та 100 одиниць техніки. Передусім прибирали гілки і листя, особливу увагу приділивши розчищенню зливової каналізації.

Через негоду в місті впали три дерева та сім великих гілок. Одна з них – на автомобіль, це сталося на вул. Академіка Корольова. Вже на 9:00 ці аварійні ситуації були ліквідовані, комунальники розпиляли та вивезли дерева та гілки.

КП «Міськсвітло» проінформувало про падіння трьох опор зовнішнього освітлення (наслідки усунено). А ДТЕК – про аварійне відключення понад 200 приватних житлових будинків у Київському районі міста (Південний РЕМ) та понад 80 приватних будинків на території Суворовського району (Північний РЕМ).

Насоси, що відкачують дощову воду, працювали протягом всієї ночі, у штатному режимі. Фактів суттєвого підтоплення тротуарів та проїжджої частини на території міста не зафіксовано.

Фото з Офіційного сайту Одеси.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ПОТЕРИ
Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300