01.04.2022

У звільненому від окупантів Ірпені проводиться спеціальна поліцейська операція, – МВС

У звільненому від російських окупанті місті Ірпінь під Києвом проводиться спеціальна поліцейська операція. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України.

На місці працюють працівники Національної поліції України у координації з підрозділами територіальної оборони, рятувальниками та представниками місцевих органів влади.

Начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов зазначив: «Дуже важливо пройти фактично кожен будинок, потрапити в кожну домівку, адже ми розуміємо, що під завалами можуть залишатися люди, в квартирах можуть перебувати одинокі люди похилого віку, які, на жаль, самостійно не могли пересуватися. Оглядаємо тіла громадян, які, на жаль, загинули, вивозимо їх до моргів для проведення судово-медичних експертиз і подальшого поховання. Наша головна задача - врятувати людей, які залишилися в місті».

Очільник обласної поліції наголосив, що наразі правоохоронці та рятувальники зачищають місто від вибухівки.

«Працюють вибухотехніки з метою виявлення небезпечних предметів. Розуміємо, що в місті дуже велика кількість нерозірваних снарядів, бо тривалість між артилерійськими пострілами не перевищувала понад 20 секунд. Це говорить про те, що підрозділам вибухотехніків необхідно ще попрацювати та ліквідували всі закладки, предмети і речі, які можуть бути замінованими», - зазначив він.

Також Андрій Нєбитов поінформував, що першочергово необхідно відновити зв`язок в місті для того, щоб правоохоронці змогли отримати максимально інформації від місцевих жителів, зрозуміти за якими адресами залишаються люди.

«Спецназ Нацполіції відпрацювує всі адреси, які ми отримували від громадян. Знаходили людей і вивезли на безпечну територію», - повідомив Андрій Нєбитов.

На відео: 92-річна мешканка Ірпеня Ганна Євдокимова. Її з чоловіком будинок сильно постраждав від обстрілів російських окупантів. «Третю війну переживаю, – каже старенька. – Це не війна, це натурально бандит воює, натуральний фашист!»


Інформагентство «Вікна-Одеса»

ПОТЕРИ
Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300