18.08.2016 | Общество

На Одещині визначили кращих прикордонних інспекторів (фото)

Інститут дільничних інспекторів прикордонної служби з початку свого створення в Державній прикордонній службі України займає чільне місце в загальній системі охорони державного кордону.

Саме дільничні інспектори в відомстві є надійною з’єднувальною ланкою з мешканцями прикордоння. Виходячи з цього, було створено відомчу програму, яка передбачає різноманітні заходи для забезпечення більш ефективної роботи даної ланки персоналу.

Аби визначити реальний рівень фахової підготовки інспекторів, виробити рекомендацій щодо його покращення, щорічно в Державній прикордонній службі вже стало традиційним проведення змагань на першість дільничних інспекторів.

Для визначення кращих, які ввійдуть до збірної команди, що буде представляти Південне регіональне управління на загально-відомчих змаганнях, в період з 16 по 18 серпня на базі управління Білгород-Дністровського прикордонного загону проведено другий етап даного заходу.

У змаганнях взяли участь 25 дільничних інспекторів – з Могилів-Подільського, Котовського, Білгород-Дністровського, Ізмаїльського та Одеського прикордонних загонів.

Відповідно до програми, змагання було розділено на дві частини: індивідуальна першість та естафета.

Індивідуальна першість визначила дільничого інспектора, що має кращі теоретичні знання положень та організації службової діяльності кожного ДІПС, а також має кращі практичні навички щодо застосування повноважень під час виконання завдань.

Естафета показала уміння інспекторів діяти в екстремальних умовах та їхню здатність якісно виконувати свої обов’язки щодо виявлення та припинення правопорушень.

Кращою в естафеті була команда Білгород – Дністровського прикордонного загону.

За підсумками ж усіх змагань в командній першості місця розподілились наступним чином: перше місце виборов персонал Одеського прикордонного загону, другими стали прикордонники Могилів-Подільського загону, третє місце здобула команда Білгород-Дністровського прикордонного загону.

В особистій першості переможцем став дільничний інспектор прикордонної служби (ДІПС) Одеського прикордонного загону. Друге місце здобув ДІПС Ізмаїльського загону. Почесне третє місце виборов ДІПС Могилів-Подільського загону.

Фото: прес-центр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби.

Информагентство "Вiкна-Одеса"

Реклама альбомов 300
Аккерманская крепость
Экологический университет 300х80
Реклама альбомов_2  300