Білгород-Дністровська фортеця може потрапити у Попередній список ЮНЕСКО

В Одеській області розпочато підготовку заявки на включення Білгород-Дністровської фортеці до Попереднього списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Про це під час апаратної наради в Одеській обласній державній адміністрації повідомив очільник Одеської області Максим Степанов.

«Вже укладено договір на підготовку заявки на включення Білгород-Дністровської фортеці до Попереднього списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ми розпочали процес розробки необхідних документів», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, підготовку документів до включення у Попередній список ЮНЕСКО профінансують за рахунок коштів обласної Програми розвитку туризму та курортів в Одеській області на 2017-2020 роки.

Крім цього, у березні окремий проект створення та просування комплексного туристичного продукту міста Білгород-Дністровський визнали переможцем конкурсу з Програми підтримки секторальної політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. У рамках цього наступні етапи підготовки документів до внесення фортеці у Список ЮНЕСКО мають реалізувати з коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Внесення «Білгород-Дністровської фортеці» у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО забезпечить охорону і збереження цієї пам’ятки, а також дозволить занести її у всесвітній каталог. Завдяки цьому фортецю в Одеській області буде інтегровано до світової туристичної мережі.

За інформацією прес-служби Одеської облдержадміністрації.


Реклама альбомов 300