Викна-Одесса :: главная

Интернет-конференция:
Политическая коррупция в Украине - проблема и перспективы ее решения

На вопросы отвечает председатель одесской областной организации партии «УДАР» Виталия Кличко
Андрей Владимирович Юсов
Начало в среду, 19 декабря, в 12.00. Завершение в 13.00.

Викна-Одесса
Текущие интернет-конференции:
Архив:
Конференция помещена в архив

Ответы на вопросы:

Admin:

Для преодоления политической коррупции политическая партия "УДАР" требует немедленно ввести законопроект о проведении выборов в городах в два тура. Мэр будет представлять большинство населения города и руководить общинами не будут случайные люди или жулики. "УДАР" предложил проводить выборы мэров городов по мажоритарной системе абсолютного большинства. Чтобы победить, кандидат должен набрать больше 50% голосов жителей. Если такое не получается, то проводится повторное голосование - "второй тур", в котором участвуют два кандидата, которые набрали наибольшее количество голосов избирателей.

На вопросы по этому и другим законопроектам политической партии "УДАР", на иные вопросы партийной жизни в среду, 19 декабря, в 12.00 ответит председатель одесской областной организации партии Андрей Юсов.

Задать вопрос вы можете уже сейчас, заполнив форму слева. (Вопрос будет опубликован после модерации).

Ответы на присылаемые вопросы во время Интернет-конференции будут публиковаться на этой страничке.

ВНИМАНИЕ! Вопросы надо вписывать в окошко формы, а не копировать откуда-то. При копировании Ваш вопрос может не дойти (вы не увидите надпись "Спасибо за ваш вопрос").

Андрей Юсов:

Доброго дня, шановні одесити!
Сьогодні ми поговоримо про те, як змінити країну на краще і чим збирається займатися партія УДАР не лише у Верховній Раді, але і на місцях - безпосередньо в Одесі і області.

Олег Владимирович:

Уважаемый Андрей Викторович. В прошлом году я вступил в партию, но никакого документа мне не выдали. Недавно прочитал, что была перерегистрация членов партии. Я ничего об этом не знал. Надо ли мне заново подавать заявление?

Андрей Юсов:

Ми дійсно проводимо перереєстрацію членів партії за інформацією за реєстром членів партії, який надав нам Київ. Всі члени партії були повідомлені про перереєстрацію. Якщо вас в цьому списку не було, то це технічна проблема, яку ми обов’язково виправимо. Вам треба зв’язатись і залишите свої контакти по телефону 063 483 74 10. Буду радий продовженню співпраці.

Насколько соответствует действительности, что С. Рахубенко создавал ячейку партии "Удар" за свои деньги и теперь ему должны очень приличную сумму?

Андрей Юсов:

Я думаю, що це питання правильно переадресувати до Сергія Валерійовича і тих людей, які працювали в команді з ним. Процес створення партії УДАР в Одеської області був початий ще до місцевих виборів 2010 року. Сьогодні розвиток партії триває. Якщо говорити про ресурсне забезпечення, то я зі свого боку можу говорити про теперішнє і майбутнє. Ми робимо ставку на зусилля наших членів та прихильників. Процес ресурсного забезпечення має бути максимально прозорим. Я дуже хотів би залучити до співпраці з УДАРом представників малого бізнесу і налагодити організований і ефективний збір членських внесків і прозоре їх використання – так, як це повинно бути в цивілізованої європейській партії.

Алена:

Андрей, какие задачи стоят перед Вами, перед руководителем областной организации? Убрать из Одессы Костусева это, конечно, святое дело, но одесская область это не только Одесса, в области своих бед хватает!

Андрей Юсов:

Абсолютно справедливо, що Одеська область – це не тільки Одеса, але Одеса – це місто - мільйонник і один із інформаційних центрів країни, тому природне, що багато уваги приділяється саме Одесі. Зрозуміло, що свої «костусєви» є в багатьох районах Одеської області. І з ними також необхідно вирішувати питання. Але завдання партії не лише ставити питання про заміну персоналій при владі, а вирішувати конкретні проблеми – такі, як зупинення законопроекту про приватизацію портів, про який говорить заступник голови Одеської партійно організації Сергій Білюк. Все, що пов’язано з розвитком місцевого самоврядування має бути підтримано і максимально розвинене партією УДАР. Нам сьогодні потрібно залучити велику кількість молодих енергійних людей, які хочуть змін найкраще. Одеська область – це сусід Європейського Союзу і відповідно, де – я к не в Одесі втілювати в життя європейські принципи підходу к політиці.

Сергей:

В прошлом году Удар в Одессе раскрашивал зебры и ямки на дорогах. Заметили ли эти акции соответствующие городские службы, была ли официальная реакция? Будут ли такие раскраски продолжены в дальнейшем?

Андрей Юсов:

Дійсно, була низька хороших акцій і з розфарбуванням ям, і з відновленням розмітки на пішохідних переходах. Очевидно, що такі ініціативи, що звертають увагу влади на ії бездіяльність та мобілізують громадян до прямої дії, будуть максимально підтримуватися партією УДАР і продовжуватися.

Аркадий С.:

В Интернете прошла информация о проблемах, возникших с бизнесом члена "Удара" И. Сафина, и что в партии это предпочитают не комментировать. Это действительно так?

Андрей Юсов:

Я думаю, що абсолютно коректно поставити питання про чуткі, які стосуються до Ігоря Сафіна, безпосередньо Ігорю Сафіну. Це – член нашої партії, член команди, який прекрасно себе зарекомендував в ході останніх парламентських виборів. Ми з ним регулярно спілкуємось, маємо прямий зв'язок і будемо працювати і в майбутньому. Якщо увага різних контролюючих органів влади до його професійної діяльності буде носити політичний підтекст і Ігорю Сафіну буде потрібна допомога, то однозначно, що УДАР такої допомоги членам своєї команди надасть.

Ася:

Уважаемый Андрей. Кого "УДАР" видит мэром Одессы - понятно. А кого видит реальными конкурентами этого кандидата? Кого готовится "бить"? ;)

Андрей Юсов:

Думаю, що прізвища тут не є суттєво. Зрозуміло, головним конкурентом Едуарда Йосиповича Гурвіца на майбутніх виборах міського голови буде кандидат від Партії регіонів. Яке б не було прізвище цього кандидата, очевидно, що громада Одещини має бути готова йому протистояти, оскільки за черговим Костусєвим будуть і далі стояти не інтереси міста, а вузькопартійни задачі та приватні економічні інтереси.

А.:

Какова, на ваш взгляд, перспектива политической деятельности Рахубенко и Ко, обвинивших руководство "Удара" и лично Кличко в отходе от демократических принципов?

Андрей Юсов:

Сергій Рахубенко оголосив про намір створення нової громадської організації. Я можу побажати, щоб ця громадська організація була активною в Одесі і регіоні, і не відходила від демократичних принципів.

Ломаченко не собирается по примеру Владимира Кличко вступить в Удар? Белгород-Днестровский тогда целиком был бы ваш, Ломаченко мы любим!

Андрей Юсов:

Дуже цікава пропозиція. Обов'язково обговоримо це питання. =)

Страницы:

1234

Поступившие вопросы: