Персональна виставка Тамари Білоглазової «Подорож до себе»

Виставкова зала Одеського обласного центру української культури
760-19-26

Тамара Білоглазова займається графікою, живописом, вишивкою, але головною справою свого життя стало створення ляльок, створення свого маленького іграшкового світу.

«З раннього дитинства я почала шукати свій шлях, свою несхожу на іншу дорогу, – розповідає Тамара, – мої пошуки приводили мене в різні гуртки і школи. Я грала в шахи і танцювала, вирощувала квіти і вишивала, співала і писала статті, написала навіть дисертацію, і, нарешті – малювала. У своїх пошуках я пізнавала світ і пізнавала себе в цьому світі. Нарешті я знайшла головну справу свого життя – я стала робити ляльки. Ляльки допомагають не забути дитинство. Постійно відчувати трепет маленької дівчинки перед новою іграшкою».

Тамара закінчила Одеське художнє училище, лялькове відділення (1993) і гримерне відділення (1997), Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова (ОНУ), філософський факультет (2003). У 2007 році закінчила аспірантуру кафедри культурології філософського факультету ОНУ ім. І.І. Мечникова. Написала дисертацію «Мовчання як засіб комунікації в культурі на прикладі концептуального мистецтва».

Тамара Білоглазова працювала на Одеському телебаченні бутафором, гримером в Оперному і Українському театрах, викладала дизайн у школі, малювання в грузинській школі «Ана-Бана», культурологію в ВУЗах Одеси, розписувала шоколад у «Львівській майстерні шоколаду». З 2016 р. працює в Одеському обласному центрі української культури.

Тамара Білоглазова – учасник численних виставок. Роботи знаходяться в приватних колекціях.

Виставка працюватиме по 23 листопада 2017 року.
Все анонсы