Який фільм представлятиме Україну в найпрестижнішій кінопремії?


29 серпня Український Оскарівський комітет і Державне агентство з питань кіно назвуть представника від України для участі в боротьбі за премію «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Серед восьми стрічок, які беруть участь в національному відборі, — перший український 3D мультфільм «Микита Кожум’яка» режисера Манука Депояна. Казка про справжнє геройство, яке полягає не в фізичній силі, а в силі духу, відкривала фестивальну програму ІІІ МДКФ NEXT.

На тому ж кінофесті в Одесі в грудні 2016 року Манук Депоян входив до складу професійного (дорослого) журі. Для юних учасників NEXT режисер, сценарист, художник-аніматор провів майстер-клас з мистецтва анімації.

Раніше — на другому міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT — було представлено фрагменти анімаційної стрічки про пригоди хлопчика Микиту, який перемагає Змія й рятує світ. «В тон-ательє Одеської кіностудії голова дорослого журі кінофесту, Віктор Андрієнко, озвучив один із персонажів мультфільму», — згадує керівник прес-служби МДКФ NEXT Ольга Щербакова.

Ювілейна, 90-та церемонія вручення премії «Оскар» за досягнення у галузі кінематографу відбудеться 4 березня 2018 року в Лос-Анджелесі (США).


Дитячий кінофестиваль NEXT вперше пройшов в Одесі в січні 2016 року, протягом минулого року проводився ще двічі — в травні й в грудні. За внесок в розвиток дитячого кінематографу й організацію міжнародного кінофестивалю «NEXT» Одеська кіностудія стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».


Організатори МДКФ NEXT-2017: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеського міської ради.


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net

25.08.2017

Реклама альбомов 300