В Одесі вчетверте пройде дитячий кінофестиваль NEXT


8-9 вересня 2017 р. у залах Одеської кіностудії та мережі кінотеатрів «Планета Кіно» відбудеться IV Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT. Цьогоріч його присвячено Дню українського кіно, який відзначається в другу суботу вересня.

Серед дитячих кінофестивалів, які проводяться в Україні, NEXT зайняв окрему нішу. В конкурсному форумі ігрового, документального та анімаційного кіно для дітей та підлітків братимуть участь не тільки професійні роботи вітчизняних і зарубіжних режисерів, але й аматорські стрічки. В тому числі відзняті маленькими українцями з діаспори — ці фільми виділено в окрему номінацію NEXT-2017.

Також під час фестивалю NEXT відбудуться покази національних та зарубіжних кінокартин та мультфільмів, в тому числі ретроспективні. Для дітей та підлітків, які хочуть пов'язати своє майбутнє з кіно, буде проведено майстер-класи й творчі майстерні, пройдуть творчі зустрічі з відомими кінематографістами тощо.

Журі на кінофестивалі за традицією складатиметься з професійного — дорослого, та дитячого.

Дитячий кінофестиваль NEXT вперше пройшов в Одесі взимку 2016 року. Тоді переможцем доросле журі назвало фільм датського режисера Карстена Рудольфа «Сімейство Крістмас» (The Christmas Family). В свою чергу дитяче журі кінофесту зупинило вибір на українському сімейному мюзиклі «Трубач» Анатолія Матешка.

Переможцем III Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT у грудні 2016 року професійне журі визнало стрічку «Задача», зняту дітьми під керівництвом актора та режисера Карена Петікяна.

Тоді ж окремої фестивальної нагороди був удостоєний всеукраїнський проект «Жовтий автобус», в рамках якого були зняті і представлені фільми дітей із зони АТО. Було відзначено і почесного гостя фестивалю — художника та режисера-мультиплікатора, народного артиста України Давида Черкаського.


Організатори МДКФ NEXT-2017: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеського міської ради.


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net

Реклама альбомов 300