Міжсезонна програма NEXT: в Одесі обрали Міс і Містера Kids Cinema


Творчий конкурс «Miss&Mister Kids Cinema» відбувся в Одесі в рамках міжсезонної програми Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT.

Місцем проведення творчого змагання дітей, які мріють про кар’єру в кіно, театрі, на телебаченні, стала велика сцена кіноконцертної зали в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». Учасникам конкурсу – від трьох і до 15-ти років, вони представляли Одесу, Кропивницький, Полтаву, Запоріжжя, Чернігів, Вінницю, Дніпро.

Творчі завдання були не з простих. Крім традиційної «візитівки» – оригінального представлення себе й своїх талантів, необхідно було, наприклад, продемонструвати здібності перевтілюватися. Скажімо, 12-річна Маріанна Скринник з’явилася в образі Каті Осадчої і вдало відтворила своєрідні інтонації, манери ведучої телепрограми «Світське життя». Не менш схоже копіював ходу Чарлі Чаплина 9-річний Марк Ковбасюк – хлопчик зізнався, що мріє стати кіноактором.

За рішенням журі Містером Kids Cinema був названий Артем Ігнатов із Харкова. Титулу Міс Kids Cinema удостоїлася одеситка Ліза Кошуба. Інші чотирнадцять учасників конкурсу отримали заохочувальні творчі звання, грамоти, медалі.

Всеукраїнський творчий конкурс «Miss&Mister Kids Cinema» пройшов вже вп’яте. Його було започатковано в імідж-центрі «Ольга» в місті Кропивницький задля розвитку творчого потенціалу, акторської майстерності дітей. Керівник центру Вікторія Вагжанова входить до складу оргкомітету Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT.

* * *

На фото з офіційної сторінки у «Фейсбук» школи театрального і кіномистецтва «Kids Cinema» – наймолодші учасники конкурсу (зліва направо): Олександр Пастухов ( 3 роки, м. Одеса), Олександр Жеглов (5 років, м. Кропивницький), Уляна Швець (6 років, м. Одеса).

15.06.2018.

Реклама альбомов 300