Цікаві факти про NEXT-6


Поки організатори міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT потрохи готують наступний кінофест — він, за планами, має пройти у вересні 2020 року близько Дня українського кіно — ми зібрали найцікавіше з того, чим запам’яталася цьогорічна подія.

• Загалом було представлено 38 конкурсних робіт. Заявки на участь у секції «Діти — дітям. Аматорське кіно» надіслали юні режисери із Харкова, Маріуполя, Кропивницького, Одеси, Львова, Полтави, Хмельницького, Запоріжжя.

• Фільмом-відкриттям стала ігрова короткометражка режисера Микити Буданцова «Непроста роль». Стрічку було знято торік в Одесі на замовлення кінофестивалю NEXT.

• Серед фільмів, показаних глядачам із освітньою метою, — «RED DOG: TRUE BLUE». Це — створена австралійськими кінематографістами на основі реальних подій стрічка про історію дружби хлопчика й собаки. Фільм показали мовою оригіналу.

• Під час роботи фестивалю фахівці провели для дітей 7 майстер-класів.

• Вперше за історію дитячого кінофестивалю NEXT фільм-переможець (крім почесного диплому та пам’ятних подарунків) отримав грошову винагороду — 5 тисяч гривень. Гран-прі фестивалю дитяче журі віддало стрічці під назвою «Я подарую тобі море», знятій під час експедиції в Маріуполь творчою кіногрупою громадського проекту «Жовтий автобус».

• Також уперше на фестивалі нагородили спеціальним призом за найкраще акторське перевтілення. Нагороду здобув Лео Йилдиз з міста Суми (фільм «Ігри зі страхом»). До речі, номінацію «Найстрашніше кіно», в якій рішенням обох складів журі, дитячого та дорослого, переміг фільм «Ігри зі страхом», також на шостому фестивалі NEXT запровадили вперше.

06.11.2019.

Реклама альбомов 300
Экологический университет 300х80
Аккерманская крепость
Реклама альбомов_2  300