Допрем’єрний показ першого українського сімейного мультфільму «Микита Кожум’яка»


Запрошуємо на допрем’єрний показ першого українського сімейного мультфільму «Микита Кожум’яка», яка відбудеться 11 жовтня в CinemaCity (ТРЦ "Середньофонтанський"). Початок о 18:00.

Маленький Микита, син відомого богатиря Кожум’яки, вирішив, що теж може здолати дракона, як це колись зробив його тато. Не зважаючи на заборони батька, Микита знаходить спосіб вплутатися в пригоду, і тепер тільки від його хоробрості залежить, чи подужає він ожилого дракона і чи повернеться з чарівного світу назад додому…

Смішний та повчальний сімейний мультфільм «Микита Кожум’яка» захопить найменших і змусить сміятися дорослих.

Нагадаємо, вперше робочі матеріали зі створення анімаційної картини були представлені на Одеській кіностудії у рамках проведення II МДКФ NEXT-2016. Автори мультфільму мали змогу отримати живу реакцію юних глядачів.

«Зараз наші діти ростуть на чужих героях і цінностях, тому для мене особливо важливо, як вони відреагують на наш, український мультфільм», - говорить Василь Вірастюк, голосом якого говоритиме Кирило Кожум'яка.

Одним з авторів спецефектів став Михайло Славов, який займався такими світовими релізами, як «Форсаж-6», «Аліса у Задзеркаллі», епізодом бондіани «007: Координати «Скайфолл» і римейком культового «Згадати все» з Коліном Фарреллом. 

Консультантом з візуальних спецефектів був спеціаліст з комп’ютерної графіки Марк Пінхейро (Mark Pinheiro), останнім його проектом була «Гра престолів». 

Працювати над сценарієм «Микити Кожум’яки» допомагав Філ Паркер (Phil Parker), який консультував сценарій оскароносної анімації «Воллес і Громіт та прокляття кролика-перевертня».

Ролі озвучували: Василь Вірастюк, Руслана Писанка, Сергій Сивохо та Віктор Андрієнко.

На прем’єрі будуть присутні режисер стрічки Манук Депоян, актор Сергій Сивохо, та продюсер Дмитро Белінський.

04.10.2016.

Реклама альбомов 300
Экологический университет 300х80
Аккерманская крепость
Реклама альбомов_2  300