Вікна-Одесса

Представники дитячого журі — про те, за якими критеріями обирали найкращий аматорський фільм


Євген Кіріяк з Одеси та Анастасія Костюніна з Дрогобичу на ІV міжнародному кінофестивалі NEXT входили до складу дитячого журі, яке обирало найкращий аматорський фільм. Про те, як оцінювались стрічки, створені дітьми для дітей, вони розповіли в ефірі телеканалу «Репортер».

«Зазвичай я дивлюся багато кіно. Фантастичного, документального, на психологічні теми. Мені здається, що повчальний момент у стрічці дуже потрібний. Саме тому одним з критеріїв нашого суддівського оцінювання була виховна цінність фільму», — зазначила 13-річна Анастасія, яка зараз відпочиває в дитячому центрі «Молода гвардія» в Одесі.

Зі свого боку Євген Кіріяк зауважив, що найвищі бали стрічці «Залиш його у парку» поставив за акторську гру, якість картинки й звуку.

Разом з представниками аматорського журі в студію «Репортеру» завітала методист УДЦ «Молода Гвардія» Ольга Давидова. Вона зізналася, передивилася всі без винятку стрічки фестивальної програми четвертого NEXTу і порадила кожну дивитися до кінця, бо, каже, «кожна має особливу дрібничку».

15.09.2017

Реклама альбомов 300