Найпопулярніші вакансії Одеси


Як зазначають в одеському міському центрі зайнятості, з початку війни кількість осіб, які отримали статус безробітного в цій установі, збільшилася на 15%. Сюди щодня звертаються щонайменше сотня людей, які втратили роботу та шукають можливості працевлаштування. Люди приходять особисто, або ж реєструються онлайн.

Яка ситуація в Одеському міському центрі зайнятості

Зараз в міському центрі зайнятості всього 310 актуальних вакансій в Одесі, хоча у мирний час їх було набагато більше. Якщо ще у березні на одну вакансію претендували двоє людей, то зараз уже п`ять. Роботодавці Одеси найчастіше шукають співробітників у сфері продажу та інформаційних технологій. Є потреба у працівниках у сфері охорони здоров`я та транспорту. Шукають бухгалтерів, електриків, слюсарів, сантехніків та інших. Також мають попит фахівці зі страхування, автомобільного бізнесу, медики та фармацевти. Самі роботодавці лише потроху повертаються на роботу.

Аналітики зазначають, що конкуренція за робочі місця в Одесі трохи вища, ніж загалом в Україні. При цьому найскладніше знайти роботу молоді — на 1 місце претендують до 10 осіб. Найчастіше вимагають хоча б мінімальний досвід. Роботодавці хочуть бачити у себе в компанії «молодих та перспективних» і при цьому трохи заощадити на заробітній платі для дуже дорогих професіоналів.

Найбільший попит має досвід роботи (його найчастіше хочуть бачити у претендентів) — від 1 до 3 років. П`ята частина вакансій призначена для новачків. Загалом перша п`ятірка популярних професій практично збігається із загальними тенденціями ринку праці в Україні. Єдиним винятком є ​​галузь «Будівництво/Нерухомість», яка замикає першу п`ятірку за популярністю в Одесі, тоді як по Україні вона лише на 11-му місці.

Цікавий факт! Коли порівняти з загальноукраїнськими тенденціями, в Одесі вдвічі менше вакансій для топ-менеджменту: 1% за середнього показника 2% по Україні.

Рівень заробітної плати роботодавці Одеси, як і загалом в Україні, вказують неохоче. Таких оголошень лише 27% від загальної кількості вакансій. Найчастіше зарплата вказується у значному діапазоні, це свідчить про те, що вакансії призначені для тих, хто працює на бонусній основі з невеликою базовою ставкою, зазначають аналітики. Рейтинг найвищих зарплат має традиційний вигляд — представники компаній, топ-менеджмент, програмісти.

Найпопулярніші професії в Одесі

1. Розробник Objective-C/i-OS Від 24 000 грн.
2. Front-end розробник Від 20 000 грн.
3. Начальник відділу управління майном (банк) 18 000 грн.
4. Регіональний менеджер (лікеро-горілчані вироби) 15 000 грн.
5. Регіональний директор Від 12 000 грн.

Материал предоставлен Jooble.

26.04.2022.

Реклама альбомов 300